Lépe jíst + více se hýbat = zdravě žít

Rozhovor s paní Stanislavou

Tým Reality Show: Jak Vás zaujala úvodní schůzka s MUDr. Matoulkem? Odnesla jste si z ní nějaké nové, třeba i přínosné a zajímavé informace?

Paní Stanislava: Na první schůzce s MUDr. Matoulkem jsem byla dost nervózní z toho neznáma. Ale pan doktor je velmi příjemný, nervozita brzy opadla. Hodně dám na první dojem, na schůzce jsem se utvrdila v tom, že jsem na správném místě a nikdo se na mne nedívá jako na nějaké zvíře v zoo jen proto, že jsem obézní. I další lidičky z centra jsou fajn.

Tým Reality Show: Kdy a jak často si zapisujete jídelníček a pohybové aktivity?

Paní Stanislava: Jídelníček píšu v 90 % hned.

Tým Reality Show: Zjistila jste díky zapisování jídelníčku něco, co vás překvapilo?

Paní Stanislava: Se zapisováním nemám žádný větší problém.Vždy jsem si myslela, že jím hodně uzenin, ale při zapisování jsem zjistila že ne. Nejvíce hřeším s čokoládami a sladkým jídlem, přitom jsem si vždy myslela, že sladký moc nejím. Díky zapisování jím méně, než dřív. Je mi hloupé napsat, že jsem si dala 2 chleby a 20 dkg salámu, dám si radši jen jeden a 5 dkg salámu. Úplnšě mi to stačí a hlad nemám

Tým Reality Show: Používáte Tabulky energetických hodnot, které jste obdržela na úvodní schůzce?

Paní Stanislava: Tabulky začínám teprve teď používat, takže  zatím nemám moc poznatků. Do obchodu je nenosím sleduji jen hodnoty na výrobcích.

Spočítejte si BMI

BMI Kalkulátor
 
Váha - ilustrační foto
Kalendář jednodenní akce
vícedenní akce