Lépe jíst + více se hýbat = zdravě žít

Novinky

 • Pečený candát na pepři s jarním salátem
  Připravte si chutnou a zdravou večeři. Odborníci z ŽijZdravě.cz vás v dnešním článku naučí, jak si připravit candáta a přidají tipy ke zdravému životnímu stylu. Dobrou chuť! 
 • Léto se blíží aneb jak na to v tomto období I.
  Teploty stoupají i nad dvacet stupňů, začínáme odkládat bundy a svetry. Pro některé z nás je nejpříhodnější doba odložit i několik nadbytečných kilogramů, zvláště chystáme-li se na dovolenou. Většina z nás věří, že přes léto nějaký ten kilogram shodí snadněji než v zimě a většinou má pravdu. Pokusíme se vám poradit, jak na to.
 • Kam za sportem o víkendu
  Nemáte plány na víkend? Co takhle vyrazit za sportem a trošku se zapotit? Podívejte se do našeho Kalendáře akcí!
 • Naučte se připravit osvěžující dezert
  Mlsání sladkostí nemusí přinášet jen kila navíc a výčitky. Inspirujte se dalším receptem, který pro vás připravil tým odborníků ŽijZdravě.cz. Uvidíte, že i dezert může být součástí zdravé diety!
 • Hubnutí po porodu – nesnažte se nic uspěchat
  Stala jste se novopečenou maminkou a trápí vás přebytečná kila, která jste nabrala v těhotenství? Existuje více způsobů, jak zhubnout. Ne všechny jsou ale pro vás a zdraví vašeho dítěte vhodné.
 • Krize je tady, aneb porušili jsme dietu
  Na většinu lidí to přijde po několika dnech či týdnech různých redukčních diet – krize. Hlad a chuť takřka na všechno, co vyřadili ze svého jídelníčku. Jak se tomu bránit?
 • Vařte s odborníky – Jáhlové rizoto
  Naučte se v nových receptech, že jíst zdravě lze i za pár korun! Návody na jídla pro vás připravují obezitologové, nutriční a pohyboví poradci. Své tipy pro lepší chuť přidává i profesionální kuchař. V prvním receptu se naučíte připravit zdravé jáhlové rizoto.
 • Desatero jak předcházet nadváze a obezitě u dětí
  Jaké jsou hlavní zásady boje proti dětské obezitě? Myslíte, že se vaše dítě "vytáhne" z nadbytečných kil? Přehledné desatero vás vyvede z omylů a poradí, jak včas pomoci svým ratolestem.
 • Připravte si s dětmi svěží jahodový shake!
  Ukažte svým dětem, že v horku lépe než cola osvěží vychlazený jahodový shake! Naučte je připravit si jednoduchý, rychlý a výživný nápoj.  Moc toho k přípravě nepotřebují  –  stačí mixér, mléko, miska jahod a trochu cukru. Výsledek však bude stát za to!
 • Podělte se o svůj recept a vyhrajte piknikový koš
  Už víte, co uvaříte k nedělnímu obědu? Kachnu se zelím? Řízky s bramborovým salátem? Nechcete raději vyzkoušet něco rozumnějšího? Navštivte naši on-line kuchařku a nechte se inspirovat zdravými a chutnými recepty od našich odborníků. Nebo se můžete podělit o svůj zdravý recept, pokud budete mít štěstí, můžete vyhrát piknikový koš!

Spočítejte si BMI

BMI Kalkulátor
 
Váha - ilustrační foto
Kalendář jednodenní akce
vícedenní akce