Lépe jíst + více se hýbat = zdravě žít
 • Guacamole
  Guacamole jsou vynálezem starověkých Aztéků, kteří si tuto delikatesu dopřávali již v 16. století. Dodnes se používá po celém světě jako omáčka, nebo jako doplněk k různým specialitám. Nejběžněji se používá v Mexiku. Naučte se připravit pokrm dávných Aztéků s pomocí odborníků z ŽijZdravě.cz!
 • Ranní posilnění
  Víte, že dětem nejvíc chutná jídlo, které si samy připraví? Naučte je společně s naším komiksem, že snídaně neznamená jen chleba s máslem nebo cereálie s mlékem. Zdravou a chutnou snídani z ovoce a ovecných vloček zvládne každý malý kuchař za pár minut. Dobrou chuť!
 • Pečený candát na pepři s jarním salátem
  Připravte si chutnou a zdravou večeři. Odborníci z ŽijZdravě.cz vás v dnešním článku naučí, jak si připravit candáta a přidají tipy ke zdravému životnímu stylu. Dobrou chuť! 
 • Naučte se připravit osvěžující dezert
  Mlsání sladkostí nemusí přinášet jen kila navíc a výčitky. Inspirujte se dalším receptem, který pro vás připravil tým odborníků ŽijZdravě.cz. Uvidíte, že i dezert může být součástí zdravé diety!
 • Vařte s odborníky – Jáhlové rizoto
  Naučte se v nových receptech, že jíst zdravě lze i za pár korun! Návody na jídla pro vás připravují obezitologové, nutriční a pohyboví poradci. Své tipy pro lepší chuť přidává i profesionální kuchař. V prvním receptu se naučíte připravit zdravé jáhlové rizoto.
 • Připravte si s dětmi svěží jahodový shake!
  Ukažte svým dětem, že v horku lépe než cola osvěží vychlazený jahodový shake! Naučte je připravit si jednoduchý, rychlý a výživný nápoj.  Moc toho k přípravě nepotřebují  –  stačí mixér, mléko, miska jahod a trochu cukru. Výsledek však bude stát za to!
 • Podělte se o svůj recept a vyhrajte piknikový koš
  Už víte, co uvaříte k nedělnímu obědu? Kachnu se zelím? Řízky s bramborovým salátem? Nechcete raději vyzkoušet něco rozumnějšího? Navštivte naši on-line kuchařku a nechte se inspirovat zdravými a chutnými recepty od našich odborníků. Nebo se můžete podělit o svůj zdravý recept, pokud budete mít štěstí, můžete vyhrát piknikový koš!
 • Připravte si společně zdravou svačinu
  Přesvědčte své děti, že svačina není jen hamburger. Zdravý sendvič si s naším kuchařským komiksem zvládnou připravit i vlastními silami. Nebo jim s jejich prvními kuchařskými pokusy můžete pomoci vy. Společně si užijete spoustu zábavy!
 • Malá pirátská výprava na vašem talíři
  Přesvědčte děti snadno a zábavně o tom, že ryba patří na talíř nejen na Vánoce. Postačí vám k tomu komiksový recept na pirátský oběd. Každou porci můžete ještě přikořenit napínavým příběhem o dobrodružstvích na moři. Nebo své děti přizvěte k vaření. Vlastnoručně připravený oběd jim bude určitě více chutnat.
 • Vykouzlete s dětmi vitamínovou bombu
  Připadá vašim dětem ovoce nudné a nechtějí ho jíst? Vyzkoušejte společně první ze série dětských komiksových receptů. Tentokrát na hravý pestrý salát, při kterém si užijete spoustu zábavy a naučíte své děti, že i zdravá jídla mohou skvěle chutnat.

Spočítejte si BMI

BMI Kalkulátor
 
Váha - ilustrační foto
Kalendář jednodenní akce
vícedenní akce