Lépe jíst + více se hýbat = zdravě žít

Podělte se o svůj recept a vyhrajte piknikový koš

Už víte, co uvaříte k nedělnímu obědu? Kachnu se zelím? Řízky s bramborovým salátem? Nechcete raději vyzkoušet něco rozumnějšího? Navštivte naši on-line kuchařku a nechte se inspirovat zdravými a chutnými recepty od našich odborníků. Nebo se můžete podělit o svůj zdravý recept, pokud budete mít štěstí, můžete vyhrát piknikový koš!

Nechte se inspirovat

Pokud chcete jíst zdravě, neznamená to, že musíte chroupat suché knackebroty, jíst sójové maso a na sladké se dívat jen skrze výlohu cukrárny. Pokud si správně spočítáte energetický příjem a výdej, můžete si v rozumné míře dopřát i běžná jídla. Ke snadnějšímu počítání energetických hodnot vám poslouží energetické tabulky na  ŽijZdravě.cz. Novou inspirací vám pak budou recepty od odborníků na zdravý životní styl, nutriční poradenství a pohybové aktivity v sekci receptů.

soutěž recept

Inspirujte ostatní

Pošlete nám svůj oblíbený zdravý recept pokrmu k obědu nebo večeři. Pokud získá na našich stránkách nejvíce hlasů, vyhrajete praktický piknikový koš. Budete tak moci jíst zdravě i na výletech – doma uvaříte své výherní jídlo a vezmete si ho s sebou do přírody!

Pravidla soutěže

Na adresu info@zijzdrave.cz pošlete recept normovaný pro 4 osoby a fotografii hotového jídla. Váš recept budou hodnotit ostatní návštěvníci ŽijZdravě.cz. Kdo v daném měsíci získá nejvíce hlasů, vyhraje piknikový koš. Výherce oznámíme na stránkách www.zijzdrave.cz i na facebookovém profilu Letos zhubnu. Takže vzhůru do vaření!

Do e-mailu, prosím, vložte: Souhlasím s použitím receptu a fotografie na webu www.ZijZdrave.cz. Prohlašuji, že jsem autorem fotografie a/nebo vykonavatelem majetkových autorských práv k ní. Uděluji tímto serveru ZijZdrave.cz nevýhradní oprávnění k užití fotografie jejím umístěním na webových stránkách www.ZijZdrave.cz jejím sdělováním veřejnosti ve smyslu § 18 odst. 2 zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon, ve znění pozdějších předpisů zpřístupňováním způsobem, že kdokoli může mít k němu přístup na místě a v čase podle své vlastní volby, zejména počítačovou nebo obdobnou sítí, to vše bez množstevního, územního a časového omezení.

 

Čtěte také další články:
Spočítejte si BMI

BMI Kalkulátor
 
Váha - ilustrační foto
Kalendář jednodenní akce
vícedenní akce