Lépe jíst + více se hýbat = zdravě žít

Soutěžit O nejlepší školní oběd se vyplatí!

Soutěž o nejlepší školní obědV soutěži O nejlepší školní oběd rozhodovala o nejchutnějším jídle uvařeném ve školní jídelně nejen odborná porota, ale také veřejnost na webových stránkách YesNeYes.cz. Hlasující školáky nejvíc zaujalo menu ZŠ a MŠ Jana Broskvy z Brna, složené z jarní fazolové polévky, rybího těstovinového rizota, hlávkového salátu a tvarohového závinu. Školní jídelna, která obdržela skvělých 3 280 hlasů, vyhrála návštěvu televizních kuchařů Filipa Sajlera a Ondry Slaniny. Kluci se proto tento týden vydali Moravu, aby ve vítězné jídelně pomohli s přípravou nejlepšího menu.

Soutěž o nejlepší školní obědOndra a Filip se rychle spřátelili s místními kuchařkami a připravili dezert, který se výborně hodil k hlavnímu jídlu. Tvarohový krém s malinovým přelivem dětem kluci i naservírovali. Jak skvěle se jim to dařilo, se můžete přesvědčit z našich fotografií.

Registrujte se do Klubu Žij zdravě a získejte spoustu výhod!

Miloslava Petrová (24.09.2013):

Dobrý den můžete mi prosím napovědět kde bych našla recepty ze soutěže o nejlepší školní oběd .Předem děkuji vedoucí ŠJ Petrová email:miloslava.petrova@email.czSpočítejte si BMI

BMI Kalkulátor
 
Váha - ilustrační foto
Kalendář jednodenní akce
vícedenní akce