Lépe jíst + více se hýbat = zdravě žít

Pomozte svému dítěti a získejte zájezd

Podle posledních výzkumů Světové zdravotnické organizace v České republice přibližně každý pátý chlapec a každá desátá dívka trpí nadváhou nebo obezitou. Za touto alarmující statistikou stojí především minimum pohybu a špatné stravování. Hlavní roli hraje rodina, ze které si dítě své návyky nese po celý život. Pokud jsou kilogramy navíc problémem, jež trápí zrovna vaše dítě, neváhejte a přihlaste se na www.ZijZdrave.cz do Rodinného projektu. V jeho rámci poskytneme vašemu dítěti tříměsíční odbornou pomoc formou pravidelných konzultací u obezitologa, nutriční terapeutky i pohybového instruktora. Uděláte tak maximum pro zdravý a spokojený život svého dítěte. Váš úspěch bude navíc korunován víkendovým rodinným zájezdem do exotického ráje Tropical Islands v německém Krausnicku.

Jak poznat, co je pro dítě správné?

Na internetu, od známých nebo z časopisů se na vás nejspíš valí velké množství protichůdných informací o zdravé výživě, dietách a metodách jak zaručeně hubnout. U dospělého diety většinou způsobí v nejhorším jojo efekt, u dětí mohou mít však závažné zdravotní následky. Vždy byste proto měli veškeré snahy konzultovat s pediatrem nebo obezitology a výživovými poradci.

Přihlaste se do Rodinného projektu!

Přihlaste se do Rodinného projektu webové stránky www.ZijZdrave.cz. Dětskému účastníkovi se budou po dobu tří měsíců věnovat odborníci, a to na bázi pravidelných odborných konzultací ve specializovaných centrech. Kromě MUDr. Zlatka Marinova z pražské nemocnice FN Motol, bude o dítě pečovat také výživový specialista a pohybový instruktor. Ti pomohou celkově zlepšit životní styl dítěte a potažmo i celé rodiny. Průběh rodinného snažení bude zaznamenáván formou fotografií, krátkých zpráv a videí na stránkách www.ZijZdrave.cz.

Koho hledáme?

Pro tříměsíční spolupráci na bázi pravidelných setkání v cca 14 denních intervalech hledáme rodinu s dítětem s nadváhou do 15 let, která má chuť navzájem si pomoci žít zdravější, delší a kvalitnější život. Je-li alespoň jeden člen vaší rodiny pojištěn u VZP, zaregistrujte se v Klubu ŽijZdravě.cz, pošlete svoji rodinnou fotografii a krátký motivační dopis na info@zijzdrave.cz. Přihlašování bylo prodlouženo do 13. srpna 2012!

Program na zlepšení životního stylu odstartuje v září a potrvá do konce listopadu. Vhodné uchazeče vybere MUDr. Zlatko Marinov. Záznamy vašeho rodinného snažení a úspěchů ve formě článků a videí pak budou inspirovat a motivovat další rodiny na webu www.ZijZdrave.cz. Vybraná rodina získá víkendový zájezd to aquaparku Tropical Islands v Německu pro celou rodinu!* Více informací najdete na www.ZijZdrave.cz.

tropical islands

*Podmínky získání zájezdu

Vybraná rodina musí k získání víkendového zájezdu absolvovat alespoň 80 % konzultací s odborníky v rámci Rodinného projektu internetové stránky www.ZijZdrave.cz, a to dle předem domluveného rozvrhu. Zájezd do aquaparku Tropical Islands (Tropical-Islands-Allee 1, 15910 Krausnick, Německo) zahrnuje zpáteční dopravu na trase Brno - Praha - Tropical Islands - Praha - Brno, vstupenku KOMBI pro 2 dospělé a maximálně 2 děti do 14 let věku a administrační poplatek za přenocování.  Cena nezahrnuje cestovní pojištění (je individuální), stravování a spropitné. Víkendový zájezd je nutno vyčerpat v období leden 2013 – červen 2013.

Mohlo by vás zajímat:

ddd (08.08.2012):

ddddSpočítejte si BMI

BMI Kalkulátor
 
Váha - ilustrační foto
Kalendář
Po Út St Čt So Ne
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

jednodenní akce
vícedenní akce