Lépe jíst + více se hýbat = zdravě žít

Stáhněte si pomocníka!

Kolikrát jste se už pokoušeli zhubnout nebo žít zdravě? A kolikrát to nevyšlo? Stáhněte si nyní brožuru, která vám prostřednictvím tříměsíčního kurzu pomůže změnit životní styl. Tentokrát už doopravdy!

Jednoho dne se na sebe člověk podívá a řekne si. „Tak už dost, musím zhubnout!“ Toto zdánlivě jednoduché přání s sebou ale přináší trvalou změnu životního stylu.  Zhubnout není jednoduché a zejména pokud už máte nějaké to kilo navíc, stojíte na počátku obtížné cesty. Budete-li trpěliví, budete mít na jejím konci nejen o kila méně, ale získáte také obrovské plus v podobě zlepšení zdraví.

Abyste se měli o koho opřít, připravili jsme brožuru, která vás po tři měsíce bude provázet zdravým hubnutím. Tento rádce i společník v nesnázích nikdy nenechá člověka na holičkách.

Informační materiál připravený ve spolupráci s odborníky ze Žij zdravě je členěn do pěti lekcí tak, abyste postupně procházeli všemi stádii redukce hmotnosti. Přátelskou formou vás tak provede jednotlivými kroky hubnutí až do vysněného cíle.

Jak s brožurou naložit:

Stáhněte si brožuru do svého počítače doma nebo v práci

Při řešení každodenních myšlenek typu: „ Mám si dát koláček nebo ne?“ vám pomůže správně se rozhodnout. V práci můžete založit klub zdravého hubnutí a nad brožurou společně diskutovat.

Vytiskněte si brožuru ve více kopiích

Můžete ji mít stále u sebe, ať už budete kdekoliv, a nezapomenout tak na svůj cíl. Motivace je jako hnací motor a nedovolí vám polevit ani v té nejtěžší situaci. Vždy si připomeňte, proč měníte svůj životní styl. Už se ve svém těle necítíte dobře? Chcete si kupovat hezké oblečení v malých velikostech nebo snížit zdravotní rizika? Stačí se podívat na brožuru a už víte. :-)

Podtrhejte si zajímavé pasáže

Něco není jasné nebo vás naopak text zaujal? Poznačte si nové informace barevnou fixou. Je dokázáno, že veselé barvy podporují mozkovou činnost a v neposlední řadě zlepšují náladu. Co je psáno, to je dáno, a co je podtrženo, to nikdo nezapomene.

Věříme, že brožuru využijete vy i lidé ve vašem okolí. Můžete si ji stáhnout, podtrhat, ofotit nebo okopírovat, zkrátka cokoliv, co vám pomůže vykročit tím správným směrem!

Stáhněte si svou brožuru ještě dnes! :-)

Přečtěte si také další články

Registrujte se do Klubu Žij zdravě a získejte spoustu výhod!

Spočítejte si BMI

BMI Kalkulátor
 
Váha - ilustrační foto
Kalendář jednodenní akce
vícedenní akce