Lépe jíst + více se hýbat = zdravě žít

Víc hlav míň sní, aneb rodinný projekt

Má vaše dítě problémy s váhou? Víte, jak mu můžete správně pomoci, když se na vás valí nekonečné množství protichůdných informací o dietách z internetu, časopisů a od známých? Přihlaste se do rodinného projektu na ŽijZdravě.cz a změňte život svých dětí i celé své rodiny k lepšímu. Získáte totiž jedinečnou možnost spolupráce s odborníkem na dětskou obezitu, MUDr. Zlatkem Marinovem z Fakultní nemocnice v Motole. Bojujte s nadváhou svých dětí jako rodinný tým. Zajistíte jim zdravější budoucnost!

dětská obezita

Děti tloustnou doma, změňte to!

Děti si své stravovací návyky nesou především z rodinného prostředí. Od rodičů přejímají zlozvyky ve stravování a pohybových aktivitách, které je pak zatěžují po celý zbytek života. Přihlaste se do našeho rodinného projektu a naučte sebe a především své děti, že žít zdravě se vyplatí. Táhněte jako rodina za jeden provaz a společně změňte svůj životní styl!

Pomůžou odborníci

V průběhu rodinného projektu se o vaše dítě postará tým profesionálů z oblasti zdravého životního stylu. Změnit jídelníček celé rodiny pomůže nutriční poradce. Vaše dítě se naučí, jak správně a zdravě hubnout pod vedením pediatra a obezitologa MUDr. Zlatka Marinova. Výběr správné pohybové aktivity zajistí pohybový instruktor. A jak bude rodinný projekt probíhat? Jako rodina se budete po celou dobu rodinného projektu pravidelně setkávat s týmem odborníků. Celý proces hubnutí budete mít možnost s nimi konzultovat. O své pocity a dojmy se budeme moci podělit  se čtenáři stránek www.ZijZdrave.cz.

Jak se přihlásit?

Hledáme veselou a odvážnou rodinu, která má chuť na sobě pracovat a změnit svůj životní styl. Máte dítě s nadváhou ve věku do 15 let a chuť mu pomoci jako rodinný tým? Tříměsíční on-line rodinný projekt se můžete zúčastnit, pokud je alespoň jeden příslušník vaší rodiny pojištěný u VZP a jste zaregistrováni v Klubu ŽijZdravě. Pošlete nám do konce července 2012 svoji rodinnou fotografii a krátký motivační dopis na info@zijzdrave.cz. Výběr účastníků provede pediatr MUDr. Zlatko Marinov. Vlastní rodinný projekt odstartuje v září a potrvá do konce listopadu. Záznamy vašeho rodinného snažení a úspěchů ve formě článků a videí pak budou inspirovat a motivovat další rodiny na webu ŽijZdravě.cz. Více informací najdete na  www.ZijZdrave.cz a v minulém rodinném projektu.

Proč se zúčastnit rodinného projektu?

  • Pomůžete svým dětem.
  • Získáte jedinečnou pomoc odborníků zcela zdarma.
  • Dlouhodobý program vám zajistí vysokou úspěšnost hubnutí.
Petra Schwarzová (16.07.2012):

A co mají dělat maminy když mají dítě moc hubené a né a né přibrat :-)

Iva Ur (24.07.2012):

To se nehodí do reality show:-), mám stejný problém s dítětemSpočítejte si BMI

BMI Kalkulátor
 
Váha - ilustrační foto
Kalendář
Po Út St Čt So Ne
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

jednodenní akce
vícedenní akce