Lépe jíst + více se hýbat = zdravě žít
  • Den Žij zdravě v Karlových Varech
    Další sportovně-naučné odpoledne „Den Žij zdravě 2011“ chystá Všeobecná zdravotní pojišťovna na pátek 20. května 2011 od 13 do 18 hodin před obchodním centrem Varyáda  v Karlových Varech. Návštěvníci si zde pod dohledem odborníků vyzkouší neobvyklé sporty a nevšední pohybové aktivity. Jejich dotazy zodpoví nutriční terapeuti, obezitolog a instruktoři rekondičního centra. Klienti VZP budou mít navíc možnost v rámci Dnů zdraví s VZP, které zde budou rovněž probíhat, nechat si změřit krevní tlak, cholesterol, puls a index tělesné hmotnosti (BMI). Cílem akce je ukázat, že zdravý životní styl a sport mohou být pro každého z nás zábavou bez ohledu na věk nebo váhovou kategorii.Kdo chce udělat něco dobrého pro svůj zdravý život nebo jej trápí nadváha či obezita, nalezne na akci „Den Žij zdravě 2011“ vše potřebné. Pro individuální konzultace budou návštěvníkům k dispozici odborníci, kteří jim rádi poradí s otázkami ohledně zdravého životního stylu, trvalého snížení váhy či pohybových aktivit. Chybět nebudou ani stánky se zdravou výživou, dětská relaxační zóna a prostor vyhrazený pro měření BMI, cholesterolu a krevního tlaku. Největším lákadlem bude určitě představení a možnost vyzkoušet si moderní i klasické pohybové aktivity jako jsou například zumba, pilates, spinning, - aerobik dynamic kick box, power jóga, nordic walking či cvičení pro seniory. Součástí akce bude rovněž soutěž ve výkonnosti na profi fitness strojích a nejlepší dosažené časy budou odměněny věcnými cenami.
  • Den Žij zdravě 2011 - Jihlava
    V sobotu se odehrál letošní první Den Žij zdravě v Jihlavě.  Počasí nám přálo, takže naší zdravé akci pro celou rodinu nestálo nic v cestě. Ve Smetanových sadech nás čekaly ukázky celé řady více či méně tradičních pohybových aktivit, vystoupení odborníků na obezitu, zdravou stravu a sport. Nechybělo ani zdravé občerstvení a dětská zóna s trampolínou, která doslova praskala ve švech.
  • Den Žij zdravě 2011 v Jihlavě
    Sportovně-naučné odpoledne „Den Žij zdravě 2011“ proběhne v sobotu 7. května 2011 od 10 do 16 hodin ve Smetanových sadech v Jihlavě. Návštěvníci si zde pod dohledem odborníků vyzkouší neobvyklé sporty a nevšední pohybové aktivity. Dotazy zodpoví nutriční terapeuti, obezitolog či fyzioterapeuti.

Spočítejte si BMI

BMI Kalkulátor
 
Váha - ilustrační foto
Kalendář jednodenní akce
vícedenní akce