Lépe jíst + více se hýbat = zdravě žít

Den Žij Zdravě 2011 v Jihlavě

Sportovně-naučné odpoledne „Den Žij zdravě 2011“ proběhne v sobotu 7. května 2011 od 10 do 16 hodin ve Smetanových sadech v Jihlavě. Návštěvníci si zde pod dohledem odborníků vyzkouší neobvyklé sporty a nevšední pohybové aktivity. Dotazy zodpoví nutriční terapeuti, obezitolog či fyzioterapeuti.

Kdo chce udělat něco dobrého pro svůj zdravý život nebo jej trápí nadváha či obezita, nalezne na akci „Den Žij zdravě 2011“ vše potřebné. Pro individuální konzultace budou návštěvníkům k dispozici odborníci, kteří jim rádi poradí s otázkami ohledně zdravého životního stylu, trvalého snížení váhy či pohybových aktivit. Chybět nebude ani stánek se zdravou výživou, dětská relaxační zóna a prostor vyhrazený pro měření BMI, glykémie a obsahu tuku v těle. Největším lákadlem bude určitě představení a možnost vyzkoušet si moderní i klasické pohybové aktivity jako jsou například jóga, bosu jóga, kickbox, orientální tance, nordic walking či cvičení pro seniory.

Pozvánka Jihlava

Na další Dny Žij zdravě se můžete těšit 20. května 2011 v Karlových Varech, 17. června v Českých Budějovicích a 18. června v Plzni.

Podívejte se na fotogalerii z loňského ročníku!

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku a přijďte se podívat na akci v Jihlavě. Prvních deset z vás získá praktické dárečky Žij Zdravě!

Registrujte se do Klubu Žij zdravě a získejte spoustu výhod!Spočítejte si BMI

BMI Kalkulátor
 
Váha - ilustrační foto
Kalendář jednodenní akce
vícedenní akce