Lépe jíst + více se hýbat = zdravě žít

Den Žij zdravě v Českých Budějovicích

V pátek 17. června 2011 to vypukne! České Budějovice se stanou další zastávkou roadshow Den Žij zdravě 2011 po českých a moravských městech. Přijďte si vyzkoušet nové a neobvyklé pohybové aktivity, ochutnat zdravé jídlo a individuálně se poradit s nutričními terapeutkami, instruktory rekondičního centra a obezitologem a zbavte se kilogramů jednou pro vždy. Budeme se na vás těšit od 13 do 18 hodin na náměstí Přemysla Otakara II.

Co vás čeká a nemine?

Odborníci zodpoví vaše otázky ohledně zdravého životního stylu, hubnutí, sportování a pohybu. Nebudou chybět ani stánky se zdravou výživou, dětská relaxační zóna s trampolínou a prostor vyhrazený pro měření BMI, obvodu pasu, hladiny cukru v krvi, krevního tlaku a pulsu.

Největším lákadlem bude jistě představení a možnost vyzkoušení si méně běžných pohybových aktivit. Sportování a pohyb totiž nemusí být jenom kolo, plavání a běh, ale objevuje se dnes stále více aktivit, které jsou především zábavou a potom až nutný (a někdy nudným) sportem. V rámci akce vám proto představíme například bosu, jumping, zumbu, zumbatomic, dance jogu, flowin nebo aerobic dynamic kick box Sporty si samozřejmě budete moci vyzkoušet, abyste zjistili, který z nich je pro vás ten pravý. 

Vstup na akci i odborné konzultace jsou zdarma. Těšíme se na vás!

Pozvánka České Budějovice

Přečtěte si také další články:

Registrujte se do Klubu Žij zdravě a získejte spoustu výhod!

Spočítejte si BMI

BMI Kalkulátor
 
Váha - ilustrační foto
Kalendář
Po Út St Čt So Ne
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

jednodenní akce
vícedenní akce