Lépe jíst + více se hýbat = zdravě žít

Komiks vám poradí

Ztratili jste průkaz pojištěnce? Chcete zaregistrovat své dítě ke Všeobecné zdravotní pojišťovně? Nebo „jen“ potřebujete zjistit, na co máte jako pojištěnec VZP ČR právo? Poradí vám Pepa Pojištěný a Květa Pojištěná prostřednictvím nových komiksů na stránkách 111 VZP.

Ztratili jste průkaz pojištěnce? Nezoufejte!

Jak na přepážku? Snadno!

O projektu 111

Projekt 111 je projekt zaměřený na vás, na naše klienty. Jeho hlavním cílem je lépe porozumět vašim potřebám a pružněji na ně reagovat. VZP se chce stát skutečně osobní pojišťovnou každého svého klienta. V rámci projektu chceme realizovat služby a programy, které podpoří osobní vztah VZP a vás – našich klientů. První aktivitou je komunita pro ženy – klientky VZP nazvaná komunita 111, která již zahájila svoji činnost. Členky komunity mají možnost přímo spoluvytvářet nabídku služeb VZP. Jsou totiž pravidelně informovány o aktuálních programech, regionálních akcích a dalších výhodách, které VZP pro své pojištěnce chystá. Ženy v komunitě VZP pak mají možnost společně s VZP dovytvořit výslednou podobu těchto akcí a služeb. Zároveň se prostřednictvím členek komunity informace o těchto programech, akcích a výhodách dostávají k dalším pojištěncům.


Věrní klienti naší pojišťovny mohou také využívat službu osobních poradců. Osobní poradce se o vás a vaše blízké postará – poradí například s výběrem vhodných preventivních programů nebo pomůže s řešením složité životní situace. Sejde se s vámi kdykoliv a kdekoliv, zkrátka o vás bude pečovat. Osobního poradce si zatím mohou zvolit klientky z Prahy, Jihočeského a Zlínského kraje. Postupně se ale tato služba rozšíří i do krajů ostatních. Protože se v letošním roce v rámci Projektu111, mimo jiné, zaměřujeme především na potřeby žen (matek) vzhledem k jejich postavení v rámci rodiny s důrazem na péči o zdraví, nabídneme službu osobního poradce především jim – členkám Klubu pevného zdraví nebo Baby klubu.


Stále to ještě není všechno – tři jedničky pro vás budou představovat značku kvality a ne jen kód zdravotní pojišťovny. Produkty označené třemi jedničkami vám budou signalizovat, že se jedná o zcela výjimečný produkt, který VZP nabízí svým klientům.

Více se o programu dozvíte na stránkách www.trijednicky.cz.

Přečtěte si také další články

Registrujte se do Klubu Žij zdravě a získejte spoustu výhod!

Spočítejte si BMI

BMI Kalkulátor
 
Váha - ilustrační foto
Kalendář jednodenní akce
vícedenní akce