Lépe jíst + více se hýbat = zdravě žít

Starejte se o své zdraví a čerpejte výhody

Všeobecná zdravotní pojišťovna je nejen stabilním a spolehlivým partnerem v péči o zdraví. Svým klientům také nabízí celou řadu výhod v podobě příspěvků, slev u smluvních partnerů a dalších benefitů. Vybírat můžete z opravdu široké nabídky, stačí pouze pravidelně pečovat o vaše zdraví. V tomto článku vám představíme, jaké výhody jsou pro vás připraveny!

Finanční příspěvky na prevenci

V nabídce finančních příspěvků na preventivní aktivity jsou například příspěvky na očkování proti klíšťové encefalitidě a rotavirovým infekcím, děti mohou čerpat příspěvky v rámci programu Zdravá rodina a ti starší se mohou zapojit do programu Zdravý život. Vaše děti mohou také využít ozdravné pobyty u moře v rámci programu Mořský koník. Kompletní informace o finančních příspěvcích se dozvíte na stránkách VZP ČR.

Klub pevného zdraví

Členové Klubu pevného zdraví mají stálé výhody v podobě bonusů a slev u smluvních partnerů pojišťovny. Levněji tak budete moci pořídit například cvičení pro těhotné, plavecké kursy, pobyt v solné jeskyni nebo vstupenky do fitness center. V rámci programu Zdravý život můžete získat až 1 500 Kč ročně. Kompletní katalog všech slev a výhod je zde.

Program kvality péče – AKORD

Hlavním cílem programu je působit na zlepšování a standardizaci kvality zdravotní péče, která je poskytovaná pojištěncům VZP. Díky programu AKORD nebudete muset čekat ve zdravotnických zařízeních, sami si hledat specializovanou péči a podstupovat opakovaná vyšetření. V současné době do projektu vstupují praktičtí lékaři a praktičtí lékaři pro děti a dorost. Ti se přihlášením do AKORDu zavazují, že si v jejich ordinacích můžete domluvit přesný termín návštěvy a v případě potřeby vám zařídí vyšetření u specialisty.

Baby klub VZP

Baby Klub VZP nabízí rodičům spoustu zajímavých informací týkajících se péče o jejich dítě. Přečíst si můžete články o kojení, výživě, cvičení nebo zdravotních obtížích. S Baby klubem můžete navíc ušetřit až několik tisíc korun. Přehled výhod hledejte na www.baby-klub.cz a www.vzp.cz.

VZP výbavička

Program VZP výbavička je dárek VZP pro novorozence a jejich rodiče. Dárkový balíček obsahuje slevové kupóny na nákup zboží a služeb, seriál s názvem Sestry v praxi na DVD a výhodné předplatné časopisů pro ženy. Výbavičku si můžete vyzvednout na kterékoliv pobočce VZP ve vašem kraji při registraci vašeho miminka. Přehled poboček hledejte na těchto stránkách.


Další výhody a celkový přehled preventivních prohlídek jsme pro vás připravili na stránkách www.vzp.cz v sekci Klienti.

Přečtěte si také další články

Registrujte se do Klubu Žij zdravě a získejte spoustu výhod!Spočítejte si BMI

BMI Kalkulátor
 
Váha - ilustrační foto
Kalendář
Po Út St Čt So Ne
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

jednodenní akce
vícedenní akce