Lépe jíst + více se hýbat = zdravě žít

Jak cvičit s pomůckou!

Na naše stránky přibyla další nová videa, která vám přinesou užitečné rady a cviky, jak cvičit s pomůckou, nebo třeba s dětmi. Podívejte se na videa, která nabízejí širokou škálu posilování a protahování svalů. A co vás čeká?

  • Zacvičte si s fitbalem
  • Zacvičte si s dětmi
  • Zacvičte si s gumičkou

Zacvičte si s gumičkou

Cvičení s gumou je vhodné jak doma, tak v kanceláři. Tento cvik mohou využít všechny věkové kategorie a nemusí se ho bát ani muži. Gumička je skvělou pomůckou k posilování a protahování svalů. Ukážeme vám, jak si vybrat správnou pomůcku a jak s ní zacházet.

Zacvičte si s fitbalem

Fitbal je ideální na posílení celého těla i relaxaci. Zaměřte se s ním především na zpevňování břišního svalstva. Poradíme vám jak si vybrat správnou velikost míče a jak jej lze využít na každodenní cvičení.

Zacvičte si s dětmi

Jak skloubit cvičení se zábavou? Jednoduše! Odbornice Mgr. Zuzana Borkovcová Vám ukáže pár cviků na posilování končetin a břišních svalů za pomocí dětí. Zkuste to taky!

Všechna videa naleznete v pásu na hlavní straně webu ŽijZdravě.cz.

 

Mohlo by Vás zajímat:

LUCIE (07.07.2013):

Dobrý den, mám problém. Není mi ani 15 let a už vážím 75 kg. Tuky se mi ukládají skoro všude. (hýždě, stehna, břicho, ruce ,boky). Navíc měřím 180 cm a když jsem v plavkách vypadám jako obr. Mé BMI mi vyšlo jako normální váha, ale já si to nemyslím. Všichni se mi smějí .Prosím pomozte.Spočítejte si BMI

BMI Kalkulátor
 
Váha - ilustrační foto
Kalendář jednodenní akce
vícedenní akce