Lépe jíst + více se hýbat = zdravě žít

Pro novináře

Otevřít online
Soutěž o nejlepší školní oběd 27.08.2013

NEJLEPŠÍ ŠKOLNÍ OBĚD UVAŘILI KUCHAŘI Z PRAHY

Již počtvrté se české a moravské školní jídelny mohly zúčastnit soutěže O nejlepší školní oběd pořádané Všeobecnou zdravotní pojišťovnou. Soutěž se uskutečnila v rámci preventivního projektu VZP Žij zdravě pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Magistrátu hlavního města Prahy a ve spolupráci se Společností pro výživu.

Otevřít online
VZP Akademie 09.08.2013

SEDAVÉ ZAMĚSTNÁNÍ A JEHO VLIV NA ORGANISMUS

Po celou dobu růstu člověka se lidské tělo formuje a přizpůsobuje tomu, aby byla páteř oporou pro celý pohybový aparát. Bohužel již od dětství své tělo vystavujeme nepřirozeně dlouhé době sezení, která se v průběhu života neustále prodlužuje. Tento fakt má negativní dopad na náš organismus. Nápravou může být dodržování několika jednoduchých pravidel.

Otevřít online
VZP Akademie 12.07.2013

Jak jíst zdravě a vyhnout se podezřele levným potravinám?

Vyvážená strava je základním klíčem k lidskému zdraví. Jaké výrobky preferovat při nákupu, abychom zůstali fit? Zdravější alternativy potravin jsou většinou nákladnější, ale nabízejí kvalitnější výživovou hodnotu a lépe nás zasytí. Investice do zdraví jsou nenahraditelné, připomíná odborník na výživu z projektu Žij zdravě.

Novějsí zprávy
Starší zprávy